Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Informácie pre zákazníkov

Spôsob platby

Na našom e-shope môžete zdarma zaplatiť prostredníctvom platobnej brány GoPay alebo si môžete ťažné zariadenie nechať doručiť na dobierku za poplatok 1,50 EUR

Doprava a doručenie

Ťažné zariadenie vám doručíme kamkoľvek v rámci SR prostredníctvom dopravnej spoločnosti SDS. Pokiaľ si u nás ťažné zariadenie kúpite vo všedný deň do 14,00, doručíme vám ho hneď nasledujúci pracovný deň. Objednávky po tejto hodine, rovnako ako objednávky behom sviatku, vybavujeme nasledujúci pracovný deň a doručujeme hneď ten ďalší. Pokiaľ u nás nakúpite cez víkend, ťažné zariadenie vám dodáme v utorok. 

Cena dopravy 

Za dopravu každého ťažného zariadenia zaplatíte 5,00 EUR + DPH (6,00 EUR vrátane DPH). Dopravné je treba zaplatiť za každé zakúpené ťažné zariadenie. 

Pracovná doba 

Sme pripravení vám s čímkoľvek pomôcť a poradiť každý všedný deň od 8:00 do 16:00. Ako sa s nami spojiť nájdete tu.

Reklamácia

Pokiaľ s doručeným tovarom nie ste spokojní alebo ste ťažné zariadenie nevhodne vybrali, môžete nám len na naše náklady do 14 dní bez udania dôvodu vrátiť. 

Obchodné podmienky

Naše obchodné podmienky si môžete prečítať tu.

Ochrana osobných údajov

Záleží nám na ochrane osobných údajov a pristupujeme k ním zodpovedne. Ako sú vaše osobné údaje chránené si môžete prečítať tu.